Poznaj opinie uczestników poprzednich bezpłatnych sesji A.Lowena
Sesja terapeutyczna przywołała ogrom emocji. Początkowo ogromny smutek i płacz. Adresatem moich przeżyć i słów była osoba z zaburzeniem narcystycznym, z którą rozstałam się trzy miesiące temu. Pozwoliłam sobie zatopić się na chwilę w tym smutku, by następnie przy kolejnych ćwiczeniach otrząsnąć się i nawet zacząć głośno śmiać. W trakcie sesji pojawiła się również złość, której pozwoliłam przyjść, nie zdusiłam jej w sobie, tylko pozwoliłam wybrzmieć. Na koniec sesji skupiliśmy się na głowie i to ćwiczenie pozwoliło mi się zrelaksować i poczuć bezpiecznie. Po sesji przez cały wieczór byłam rozluźniona, zalał mnie pewnego rodzaju spokój. Jedynie moje koty były w ciężkim szoku, przypatrując się moim dziwnym ruchom i słuchając dziwnych dźwięków, o czym wspomniałam już na czacie. 🙂 Świetne prowadzenie. Połączenie teorii z ćwiczeniami. Już od jakiegoś czasu bardzo chciałam wypróbować ćwiczenia metodą Lowena, ponieważ zaczęłam przygodę z jego książkami. Bardzo polecam i serdecznie dziękuję za te przeżycia.
Chciałabym się podzielić opinią na temat sesji. Pierwszy raz poczułam jak to jest wybaczyć, nie w głowie, nie na logikę, ale w ciele, pierwszy raz od wielu wielu lat mój brzuch stał się miękki i zrobiło się w nim więcej miejsca.
Chodzę na terapię od wielu lat, dużo wiem i rozumiem, ale wybaczyć nie potrafiłam, dziś wiem jak pracować z tą złością i uczyć się wybaczać z brzucha 🙂Bardzo dziękuję za tą sesję.
Temat krytyka wewnętrznego jest mi znany zarówno z kontekstu osobistego, jak i zawodowego, dlatego z ciekawością wzięłam udział w bezpłatnych zajęciach „ile jeszcze mam się starać”, prowadzonych przez Macieja. Doświadczyłam w nich dużej inspiracji, jak mogę się spotykać cieleśnie z tą częścią siebie, która czasem nie daje rady, jest przytłoczona, niezadowolona, spięta i jak mogę ją usłyszeć oraz wesprzeć.W trakcie zajęć doświadczyłam czułego dotyku i kontaktu ze sobą, w tym także radości ze złości. Czasem było mi trudno połączyć się z moim wewnętrznym głosem przy proponowanych ćwiczeniach – najpiękniejsze w nich jednak jest to, że prowadzący podpowiada otwierające zdania, oraz że cokolwiek się pojawi/ nie pojawi jest ok, dokładnie takie jakie ma być. Nie ma tu kategorii, że coś jest dobrze lub źle (co za ulga dla wewnętrznego krytyka! ;). Po zajęciach czułam przypływ energii oraz czułości względem samej siebie. Niektóre ćwiczenia towarzyszą mi codziennie. Z serca polecam.
Dziękuję za możliwość udziału w sesji. Sesja i przesłane wcześniej maile są dla mnie bardzo pomocne i myślę o tych technikach w ciągu dnia i zaczynam je wdrażać. Jestem zainteresowany kolejnymi technikami.
Przed zajęciami słyszałam o metodzie Lowena od znajomych ale nie wiedziałam do końca na czym to polega. Takie łagodne zapoznanie się z tą metodą, które proponuje Maciej, jest pięknym wstępem do dalszego podążania w tym nurcie dla osób którym to odpowiada. Dziękuję za możliwość skorzystania z darmowych warsztatów – forma dość niespotykana w dzisiejszym świecie, ale mam wrażenie, tak zgodna z Maciejem i nurtem który reprezentuje.
To zdumiewające, co może się zadziać w ciele i emocjach podczas tych ćwiczeń! Proste ruchy, trafne słowa i tama blokująca uczucia puszcza.
Do tego otwarte, empatyczne podejście Maćka tworzy bezpieczną przestrzeń, w której można być, czuć i wyrażać. A jego kojący głos i przyjazny uśmiech pomagają przejść przez to niezwykłe i uwalniające, ale jednak trudne doświadczenie.
co przeżyjesz podczas ćwiczeń?
Ważne przekonanie: Można mnie dobrze traktować
Część ćwiczeń będzie poświęcona poczuciu w ciele, że można Cię dobrze traktować. Można Cię lubić. Można Cię słuchać. Szanować Twoje uczucia.
To ogromnie ważne jeśli chcemy budować relacje, w których czujemy się dobrze.
Uczucia które stłumiłaś
W trakcie ćwiczeń zrobimy miejsce na odczucie tych uczuć, na które od dawna nie było miejsca.
To może być smutek, żal, złość, rozczarowanie. Złość, że już nie chcę być obwiniany, krytykowany. Smutek, że się nie udało. Lęk przed wybuchem partnera, bądź obrażeniem się.
Ćwiczenia tez pozwolą odzyskać moc i lepiej stawiać granice.
👉 Proste ćwiczenia, zaskakujący efekt
Ćwiczenia pomogą dotknąć uczuć w nas, których nie widzimy, a są z nami od lat.
Często w naszym życiu nie było miejsca na złość, smutek, zatrzymanie się i uznanie trudnej historii.
Czasem nie było miejsca w którym moglibyśmy wyrazić swoje uczucia w bezpiecznej formie. Tym właśnie może być ta sesja ćwiczeń.
Kiedy znamy swoje uczucia i umiemy je wyrażać, łatwiej nam stawiać granice – wiemy czego się po sobie spodziewać. Mamy tez więcej mocy i pojemności na trudne uczucia.
Dzięki temu poczujemy się lżejsi i bardziej SOBĄ. Jakbyśmy odzyskiwali coś ważnego. A dzięki temu możemy lepiej zauważać i dbać o swoje potrzeby i robić więcej miejsca na SIEBIE w swoim życiu.
👉 Przeszłość ma wielki wpływ na to z czym mierzymy się dzisiaj
W ćwiczeniach często nawiązuję do tego jak relacje z przeszłości mogły uwarunkować to w jakie relacje wchodzimy dziś.
W ten sposób w trakcie pracy zajmujemy się przyczyną, a nie tylko objawami.
Z jakiegoś powodu wchodzimy w relacje, które nas ranią. Dowiesz się o tym w teorii i zaczniesz zmianę w ćwiczeniach.
👉 Czemu to jest WAŻNE?
Wydaje się, że relacja w której ktoś nas rani to pech, zły wybór. A jednak takie myślenie zabiera nam sprawczość i odpowiedzialność za swoje życie.
Dlatego w ćwiczeniach będziemy uznawać trudne uczucia i wydarzenia, które nas spotkały. To prawdziwe, ważne, to się wydarzyło. Można zaufać sobie.
A jednocześnie będziemy pracować nad tym, aby w teraźniejszych relacjach mieć wpływ na to, aby było lepiej.
Spotkanie jest kompletne - nie trzeba nic kupować, aby z niego w pełni skorzystać. Jednak żeby rozpocząć zmianę zawsze trzeba się zaangażować - musisz przyjść, sam zapis nie wystarczy.
Czemu bezpłatnie? Chcę dać szansę poznania mnie oraz ćwiczeń A.Lowena. A tych, do których trafi taka praca, zaproszę do kursu online, aby pracować głębiej.
Kim jestem i czym się zajmuję?
Nazywam się Maciej Gierasimiuk. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą w nurcie, który łączy rozmowę z pracą przez ciało (nurt A.Lowena).
W mojej pracy pomagam innym uwolnić ciało oraz emocje od trudnej przeszłości.
Od 10 lat prowadzę zajęcia lowenowskie w formie warsztatów weekendowych, grup terapeutycznych oraz kursów online. Prowadzę również długoterminową psychoterapię indywidualną w Warszawie.
Z moich zajęć skorzystało już parę tysięcy osób, na żywo lub online. Staram się przekazywać skomplikowaną wiedzę i poruszające doświadczenia w prostych słowach i ćwiczeniach.
Wierzę, że ciało to nasz ogromny zasób, dające oparcie w trudnych chwilach, ale też wnoszące przyjemność, radość, spokój, żywotność.
Widzę jak praca przez ciało pomaga kiedy nie czujemy dostępu do swojej siły i mocy, a także jak pomaga uwolnić uczucia związane z trudnymi doświadczeniami z przeszłości.
W ramach witryny stosujemy pliki cookies. W każdej chwili można dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce. AkceptujęPolityka prywatności
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.