Maciej Gierasimiuk

maciej gierasimiuk warsztaty Lowena

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą w Analizie Bioenergetycznej Alexandra Lowena.

Na zajęcia Analizy Bioenergetycznej trafiłem szukając dróg zrozumienia siebie. Ruch i ciało zawsze były mi bliskie, więc kiedy dowiedziałem się o takim nurcie psychoterapii wydawało się to naturalnym wyborem. Jednak zamiast natychmiastowego olśnienia i zachwytu, powoli przekonywałem się do tego typu pracy i musiało minąć trochę czasu, abym zaczął korzystać z zajęć. Z czasem jednak przychodziło coraz większe przekonanie, że to coś właściwego, co całościowo ujmuje człowieka, co pozwala mi rozumieć, czuć i być.

Trafiła do mnie naturalność tego, że kiedy coś czuję i wyrażam, to ciało w tym uczestniczy. Że to co jest zapisane w mojej osobowości jest zapisane również w ciele, że jestem całością. Z czasem spojrzenie jakie oferuje ten nurt stało się moim podejściem do życia, a praktyka i doświadczenia terapeutyczne sprawiły, że odzyskałem siebie i znalazłem kontakt ze sobą, za jakim tęskniłem od wielu lat.

Chęć zgłębienia tego nurtu doprowadziła mnie do ukończenia 4 letniego szkolenia, w którym uzyskałem certyfikaty facylitatora oraz psychoterapeuty w Analizie Bioenergetycznej Alexandra Lowena we Florida Society for Bioenergetics. Szczególnie przyciąga mnie praca z grupami, kiedy to indywidualne trudności uczestników powtarzają się w grupie. Przypomina mi to jak w środku jesteśmy do siebie podobni – każdy z nas doznawał zranień, tęsknot, frustracji czy lęku. Każdy w grupie ma też ogromny zasób w postaci ciała, które może przeżywać przyjemność, radość, spokój, żywotność. Wierzę, że tego typu praca, grupowa czy indywidualna pozwala na stawanie się „coraz bardziej sobą”. Coraz pełniejszego doświadczania życia, innych, siebie.

W swojej praktyce prowadzę zajęcia w formie zamkniętych grup terapeutycznych, grup początkujących oraz warsztatów weekendowych w większych miastach Polski. Prowadzę również psychoterapię indywidualną w gabinecie na warszawskim Żoliborzu. Superwizuję swoją pracę. Jestem członkiem Stowarzyszenia Współczesnej Analizy Bioenergetycznej.

Maciej Gierasimiuk Tel. 781 933 694

mail: kontakt@bodyself.pl

Renata Wojtulewicz

warsztaty lowena - Renata Wojtulewicz

Jestem psychologiem, ukończyłam 4 letnie szkolenie w Analizie Bioenergetycznej we Florida Society for Bioenergetics.

Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz warsztaty pracy przez ciało.

Tel: 510 384 459

mail: renata.wojtulewicz@gmail.com

.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o
kolejnych warsztatach zostaw swój email tutaj.

Please wait...

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera.