Maciej Gierasimiuk

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą w Analizie Bioenergetycznej Alexandra Lowena.
Na zajęcia Analizy Bioenergetycznej trafiłem szukając dróg zrozumienia siebie. Ruch i ciało zawsze były mi bliskie, więc kiedy dowiedziałem się o takim nurcie psychoterapii wydawało się to naturalnym wyborem. Jednak zamiast natychmiastowego olśnienia i zachwytu, powoli przekonywałem się do tego typu pracy i musiało minąć trochę czasu, abym zaczął korzystać z zajęć. Z czasem jednak przychodziło coraz większe przekonanie, że to coś właściwego, co całościowo ujmuje człowieka, co pozwala mi rozumieć, czuć i być.
Trafiła do mnie naturalność tego, że kiedy coś czuję i wyrażam, to ciało w tym uczestniczy. Że to co jest zapisane w mojej osobowości jest zapisane również w ciele, że jestem całością. Z czasem spojrzenie jakie oferuje ten nurt stało się moim podejściem do życia, a praktyka i doświadczenia terapeutyczne sprawiły, że znalazłem kontakt ze sobą, za jakim tęskniłem od wielu lat.

Od 8 lat prowadzę zajęcia lowenowskie w formie grup początkujących, grup terapeutycznych oraz warsztatów weekendowych w większych miastach Polski. Prowadzę również psychoterapię indywidualną w gabinecie na warszawskim Żoliborzu. Stale korzystam z superwizji, jestem prezesem Stowarzyszenia Współczesnej Analizy Bioenergetycznej. Szkolę się również na superwizora w tym nurcie.

Szczególnie przyciąga mnie praca z grupami, kiedy to indywidualne trudności uczestników powtarzają się w grupie. Przypomina mi to, jak jesteśmy do siebie podobni – każdy z nas doznawał zranień, tęsknot, frustracji czy lęku. Każdy w grupie ma też ogromny zasób w postaci ciała, które może przeżywać przyjemność, radość, spokój, żywotność. Wierzę, że tego typu praca, grupowa czy indywidualna pozwala na stawanie się „coraz bardziej sobą”. A co za tym idzie – coraz pełniejszego doświadczania życia, innych i siebie.
Email: kontakt@bodyself.pl / Tel: 781 933 694

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o
kolejnych warsztatach zostaw swój email tutaj.

Please wait…

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera.