Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w nurcie Gestalt. Od ponad roku wspieram grupy, w trakcie warsztatów i cyklów rozwojowych w Analizie Bioenergetycznej Alexandra Lowena.

Pracując od ponad 10 lat jako coach i trener zacząłem zauważać szansę dla rozwoju jaką daję ekspresja poprzez ciało i ruch. Często obserwuję jak nasza spontaniczność i naturalność przefiltrowana jest przez to co „wolno” i na co mamy „przyzwolenie”. W trakcie rozmów i sesji terapeutycznych widzę jak rzadko to co wiemy, i rozumiemy – wiedza, przekłada się na nasze pełniejsze doświadczenie w życiu. Dlatego tak bardzo cenię sobie i Gestalt i Analizę Bioenergetyczną, gdyż oba te kierunki kładą ogromny nacisk na doświadczanie, eksperyment oraz indywidualne przeżycia.

Uczestnicząc w warsztatach Analizy Bioenergetycznej mogę indywidualnie podejść do tych osób, które w danym momencie potrzebują wsparcia i pomóc im przejść przez to co wydaje się zbyt trudne. Jest to dla niezwykłe doświadczenie, które zostaje ze mną na długo.